Google Site İçi

   
 
   
 

 

 

 

example2

 

 

VİYANA GEZİ REHBERİ

 

Avusturya'nın başkenti olan bu kente ; Gerek tek olarak doğrudan yada Orta Avrupa Gezilerinde Budapeşte ve Prag ile birlikte gezi planlayabiliriz.

Viyana'ya ait alt menüyü kullanarak istediğiniz bölüme geçebilirsiniz..

İyi geziler ...

 

 

Not : Bu kent Ağustos - 2012 tarihinde tarafımdan gezilerek , rehbere eklenmiştir..

 

Orta Avrupa ( Prag & Viyana & Budapeşte ) Gezileri için Uyarı! ;

Ulaşım & konaklama ile şehirler arası transferlerdeki maliyetler göz önüne alındığında ; Bazı Tur operatörlerinin promosyon olarak düzenledikleri tur bedelleri , kendi başımıza yapılan seyahatlerden daha avantajlı olabilmektedir. Tur acentasına ödenen gezi bedeli ; 7 gecelik konaklama bedeline eşit olabilmektedir.Acentanın sağladığı uçak ulaşımı ve ara transferlerde cabasıdır.. Bunu göz önüne alınız...

Ülkemizden Budapeşte ve Prag için düşük maliyetli uçuş bulmak zordur.Kara yada demir yolu ile ulaşımda , gerek konforu gerek ise ulaşım zamanı açısından bir handikap olacaktır.Bana göre uygun ücretli Orta Avrupa gezilerine tur aracılığı ile katılın ve kendiniz gezin derim..

7 gece konaklamalı İstanbul çıkışlı Orta Avrupa Gezileri ; Sık aralıklarla 350 € dolayında olabilmekte ! Bilgilerinize..

 

** Doğrudan , tek gezi bölgesi olarak Viyana için ülkemizden düşük maliyetli uçuşlar bulmak mümkündür

Bilgi için : ( Pegasus airlines / Sun Express )

 

 

 

 

Viyana'da Hava
Click for Vienna, Austria Forecast

 

 

- Sayfa Başına Dön -

 

 

Çevrimiçi Kişi Sayısı

 

Site İstatistiği

 
   
   
 
 
 
Uyarı : BULUNDUĞUNUZ SİTE BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR , HER BİLGİ TAM DOĞRU VE GÜNCEL OLAMAYABİLİR ! - ÜCRET GİBİ BAZI RAKAMSAL DEĞERLER İLGİLİ GEZİ YILINA AİTTİR - İNTERNET TARAYICISI ( İE ) 7 VE ÜSTÜ SÜRÜMLERDE , 1024 x 768 PİXEL ÇÖZÜNÜRLÜKTE UYGUN MENÜ VE SAYFA GÖRÜNÜMÜNÜ ALABİLİRSİNİZ - İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER ..